Bar „na opolskiej” tworzony jest z myślą o klientach, którzy cenią sobie zarówno domowe posiłki, polskie jedzenie i dobrą atmosferę! Siedem dni w tygodniu, serwowane przez nas dania są specjalnością kuchni polskiej i przygotowywane są według tradycyjnych przepisów. W naszym barze polecamy zarówno dania główne jak i przekąski. W szczególności, polecamy klejone przez nas pierogi różnego rodzaju, które cieszą się bardzo dużą popularnością. Lokal dysponuje ponad 60 miejscami siedzącymi, do Państwa dyspozycji jest także codzienna prasa oraz relaksująca, nienatarczywa muzyka w tle oraz darmowy bezprzewodowy Internet.

„na opolskiej” to doskonałe miejsce dla miłośników kuchni polskiej, to idealne miejsce na spotkania z przyjaciółmi, spotkanie biznesowe lub po prostu pyszny posiłek po pracy.

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom i zapotrzebowaniu naszych klientów zajmujemy się również przygotowaniem równie smacznych posiłków na urodziny oraz inne uroczystości oraz dań na wynos. Po więcej informacji wystarczy zadzwonić, a my z chęcią odpowiemy na wszelkie pytania.

karty płatnicze